Zwycięstwo z Lubuszaninem!

22368979_1646609005389895_722910028_oTrzy punkty przywożą z Drezdenka Juniorzy Młodsi! Po wyrównanym boju odnosimy kolejne zwycięstwo.

W ramach 6 kolejki ligi wojewódzkiej gościliśmy na trudnym terenie w Drezdenku. Rywal jak zawsze bardzo agresywnie i odważnie grający, jak zwykle zawiesił wysoko poprzeczkę. Od pierwszych minut dużo chaosu, dużo walki a mało składnych akcji i klarownych sytuacji podbramkowych. Pierwsza bramka pada w 32’ po błędnym wyprowadzeniu piłki przez zawodników gospodarzy. Strzelcem Iwo Knapiński. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższa pewnym strzałem z rzutu karnego Nikodem Budzisz. Wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą i kolejne bramki dla naszego zespołu będą kwestią czasu. Jednak zawodnicy Lubuszanina postanowili od pierwszych minut drugiej połowy zaryzykować. I to się opłaciło bo kontaktowego gola po kontrowersyjnym rzucie karnym strzelił Rafał Marciniak. Warciarze po kilku minutach odpowiadają trafieniem Eryka Sulimenko. W 64 minucie bramkę na 2-3 strzelają zawodnicy Lubuszanina i wiadomo było, że do ostatnich minut będzie zażarta walka  gospodarzy chociażby o punkt. Groźnie było kilkukrotnie pod naszą bramką, w jednej z sytuacji piłkę z linii bramkowej wybijał nasz kapitan Oskar Surowiecki. Jednak ostatnie słowo należało do Warty, a konkretniej do Adama Buszkiewicza, który w doliczonym czasie gry dwukrotnie pokonał golkipera miejscowych.

Lubuszanin Drezdenko – Warta Gorzów 2:5 (0:2)