3pkt po słabym meczu

44517036_112005083050555_747630476247695360_nJunior B2 zwycięża lecz nie zachwycił  w tym meczu pod żadnym pozorem.

Warciarze w niedzielne południe na własnym podwórku podejmowali ostatni zespół w tabeli Spójnia Ośno Lubuskie. Mecz od samego początku nie wychodził naszym zawodnikom, powolna gra dużo nie dokładnych przyjęć.  W 13 minucie podyktowany karny dla naszego zespołu wykorzystuje bramkarz Jakub Czyrka. Kolejne minuty to męczarnia naszych zawodników aby zdobyć kolejne bramki.Goście w tym meczu bardzo dobrze się bronili i dopisywało im szczęście dwie poprzeczki, jeden słupek, nie wykorzystane sytuacje sam na sam. I połowa meczu kończy się wynikiem 4-1. Po przerwie gra nie uległa zmianie, wprowadzeniu rezerwowi nie wnieśli nic dobrego lecz odwrotnie, tracimy bramkę po drugim strzale oddanym przez zawodników z Ośna i wynik meczu to 4-2.  W ostatnich 20 minutach meczu dokładamy dwie  bramki i pieczętujemy zwycięstwo 6-2. Zespół Gospodarzy po takim meczu zszedł z głową opuszczoną w dół, która oznaczała jedno ,, zagraliśmy słaby mecz, zwycięstwo cieszy ale nie w takim stylu,,

Warta Gorzów II 6-2 Spójnia Ośno Lubuskie

skład: Czyrka, Wiśniewski, Zieliński, Nierzwał (c), Jarząb, Przybysz, Olszta, Kwiatek, Skrzypczak, Czerwonka, Reszka, Mikołajczyk, Stańczyk