JUNIOR B2 – Dwie wygrane Juniora Młodszego!

20190728_164852Ostatni tydzień był bardzo intensywny dla zawodników Juniora Młodszego II. W środę podejmowali na wyjeździe Ilankę Rzepin natomiast w sobotę na własnym terenie Stal Sulęcin.

Pierwsze wyjazdowe spotkanie to spora różnica pomiędzy Warciarzami, a rówieśnikami z Rzepina. Mimo wyrównanych pierwszych minut odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo 9:2. Były to pierwsze punkty w nowym sezonie dlatego zawodnicy nie ukrywali radości po zakończonej rywalizacji.

Ilanka Rzepin – Warta Gorzów 2:9 (1:4)
…………………….12′, 27′, 40′, 59′, 73′ Panasiuk
…………………….45′ Pawlak
…………………….56′ Januchowski
…………………….72′ Michalak
…………………….88′ Zwoliński

Kolejne ligowe emocje miały miejsce w sobotę. Wtedy w ramach III kolejki ligi okręgowej Gorzowianie podejmowali Stal Sulęcin – lidera rozgrywek. Początek spotkania przebiegał pod kontrolą Warciarzy, którzy utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje. Przeciwnik sporadycznie zagrażał naszej bramce. Już do przerwy osiągnęliśmy komfortowe prowadzenie 3:0. W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie. Zdołaliśmy jeszcze jednokrotnie pokonać bramkarza przyjezdnych i tym samym wygraliśmy 4:0.

Cieszymy się ze stylu i postawy zawodników, wierzymy że to jednak tylko część naszego potencjału i możliwości.

Warta Gorzów – Stal Sulęcin 4:0 (3:0)