ARKONIA CUP 2018

DSC_0295
W piątek 22.12.2017 drużyna ORLIKA III udała się do Szczecina na zaproszenie tamtejszej Arkoni. Wracamy z kwitkiem 3 mecze wygrywając i 3 przegrywając.
Na hali ze sztuczną nawierzchnią pod balonem dzielna drużyna Orlika III walczyła w Szczecińskim turnieju. W pierwszym meczu gramy z pierwszym zespołem Arkoni, przeciwnik bardzo silny , dobrze grający piłką , grający widowiskowo przegrywamy 2-1.

W drugim meczu gramy już troszeczkę lepiej  z Pogonią II Szczecin , czego wynikiem jest zwycięstwo 2-0. W kolejnym meczu gramy z 3 zespołem gospodarzy, gramy dobrze , z wielką wolą walki i wygrywamy 3-0 .

W przedostatnim meczu przyszło nam mierzyć się z Salosem Szczecin. Przy niekorzystnych wynikach innych spotkań , aby marzyc o grze o wyższe lokaty musieliśmy ten mecz po prostu wygrać. Niestety zjada nas trema , nie oddajemy żadnego strzału i uznajemy wyższość przeciwników 2:0.

W ostatnim meczu wyraźnie podłamani zawodnicy nie podjęli walki i przegrali 1-0 z przeciwnikiem ,którym nie powinno nam się to przydarzyć , czyli MOS 2 Gubin.

Podsumowując : fajny turniej , z dużą ilością grania (12 minut x 5 meczów) , a to w tym wieku dla zawodników powinno być priorytetem. Na sukcesy drużynowe przyjdzie czas , na razie liczy się rozwój indywidualny , a to już z turnieju na turniej jest co raz bardziej zauważalne.

WYNIKI :
WARTA 1-2 ARKONIA I SZCZECIN
WARTA 2-0 POGOŃ II SZCZECIN
WARTA 3-0 ARKONIA III SZCZECIN
WARTA 3-0 IRAS CZAPLINEK (vo.)
WARTA 0-2 SALOS SZCZECIN
WARTA 0-1 MOS 2 GUBIN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*