Bez punktów w derbach

W pierwszej kolejce rundy wiosennej ligi wojewódzkiej juniora młodszego przegrywamy ze Stilonem 1-0.

Od pierwszych minut meczu to gospodarze przejęli inicjatywę i już na początku groźnie zagrozili naszej bramce. W kolejnych minutach mecz się wyrównał i do głosu zaczęli dochodzić nasi zawodnicy czego efektem była dwustuprocentowa sytuacja do zdobycia gola. Znakomicie sprawdziło się piłkarskie powiedzenie: „niewykorzystane sytuacje się mszczą”, bo chwilę później Stilon obejmuje prowadzenie. Po przerwie Warciarze ruszyli do odrabiania strat, jednak dopiero w końcówce udało się stworzyć kilka bardzo groźnych okazji, głównie po stałych fragmentach gry. Niestety tego dnia to było zdecydowanie za mało aby przynajmniej wywalczyć jeden punkt.

Szansa do rehabilitacji za tydzień w Żarach.

Stilon Gorzów – Warta Gorzów 1 – 0

Warta: Podsiadło – Kurasz (48’ Świtała), Surowiecki, Panachida, Żak – Chojak Michał, Markuszewski (70’ Wiśniewski), Wierzbicki (47’ Chojak Mateusz), Sulimenko (71’ Klorek), Nowacki – Knapiński