Bez punktów w Żaganiu!

Niestety nie udała się daleka podróż do Żagania. Zespół Juniora Młodszego uległ miejscowym „Czarnym” 3-1.

Mecz od początku układał się po myśli gospodarzy, którzy zdecydowanie przeważali. Warciarze po odbiorze piłki zbyt  szybko próbowali przedostać się pod bramkę rywala, narażając się na kontrataki. Mecz obfitował w dużą ilość fauli, co przekładało się na żółte kartki i niebezpieczne dośrodkowania w nasze pole karne. W 20 minucie po źle rozegranym rzucie wolnym na własnej połowie, w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się zawodnik gospodarzy, który pewnie pokonał Maćka Mroza. Chwilę po wznowieniu drugiej połowy „centro strzał” zaskoczył naszego golkipera i było już 2-0.  Kontaktową bramkę w 60 minucie z rzutu karnego strzelił Nikodem Budzisz i wydawało się, że jeszcze nie wszystko stracone. Nasz zespół śmielej zaatakował a to  głównie za sprawą wprowadzonego po przerwie Eryka Sulimenko. Niestety w 71 minucie tracimy bramkę z rzutu karnego i rezultat do końca meczu nie uległ już zmianie.