Brak szczęścia w Kostrzynie

59022698_638625569956849_7540319811209789440_n W ubiegłą sobotę nasz zespół Orlika I wyjechał na mecz ligowy do Kostrzyna z Czwórką Kostrzyn. Nasi zawodnicy jak na razie w lidze byli niepokonani i z takim nastawieniem ruszali na kolejny bój o punkty.

Początek spotkania to typowe „badanie” się oby dwóch zespołów. Przeważali gospodarze lecz nasz zespół bardzo mądrze się bronił i szukał kontr, które kilka razy mogły doprowadzić do zdobycia bramki, lecz pierwsza część skończyła się bezbramkowym remisem. Drugą kwartę od mocnego uderzenia rozpoczęli Warciarze, którzy wyszli zdecydowanie odważniej na przeciwnika i już w pierwszych minutach byli bliscy otworzenia wyniku spotkania. Niestety moment dekoncentracji doprowadził do tego, że rywal zaskoczył nas dalekim wybiciem od swojej bramki i zawodnik gospodarzy pewnie wykorzystał sytuację 1×1 z naszym bramkarzem. Wyraźnie zdeprymowani takim obrotem sytuacji Warciarze nie zdołali się otrząsnąć po pierwszej bramce, a po chwili było już 4:0 dla gospodarzy z czego jedną bramkę strzelamy sobie sami..

Druga połowa znów bardzo dobrze rozpoczęła się dla naszego zespołu. Wiele składnych i przemyślanych akcji kończyło się niestety na poprzeczce bądź słupku rywali albo w rękawicach dobrze dysponowanego bramkarza rywali. Pod sam koniec trzeciej kwarty znów powtórzyła się sytuacja z bramki na 1:0 i rywal zaskoczył naszego bramkarza strzałem na 5:0. Czwarta i ostatnia kwarta była tak na prawdę już tylko teatrem jednego aktora. Wyraźnie zdeterminowani Warciarze chcieli w końcu odwrócić kartę i gonić rywala. Przewaga jakąś osiągnęliśmy pozwolił na zdobycie trzech bramek w krótkim przeciągu czasowym i w efekcie zbliżenie się do rywala, który widząc jak wygląda sytuacja za każdym razem wybijając piłkę daleko od własnej bramki. Niestety zabrakło nam czasu aby wyrównać, ale sama gra tego dnia na pewno była na plus.

CZWÓRKA KOSTRZYN N/O – WARTA GORZÓW 5:3(4:0)

Bramki: Królik x3

Skład: Ziemski – Szmagalski, Pakuła – Cupryniak (C), Piotrowski, Królik – Woźniak