Cenna wygrana Juniorów Starszych

20160417_112407

W niedzielę o godz. 11:00 na boisku w Żubrowie Warta Gorzów podejmowała Stal Sulęcin. Po dość nieoczekiwanie dramatycznym meczu udało się zdobyć komplet punktów.

Rozpoczęliśmy po raz kolejny z wysokiego „C”. Jedną z kilku dobrych sytuacji podbramkowych udało się wykorzystać w pierwszym kwadransie gry. Przytomnością pod bramką przeciwnika wykazał się Kacper Pawlak. W późniejszym czasie mecz nieco się wyrównał. Brak zdecydowania przy stałym fragmencie gry dla przeciwnika kosztował nas utratę bramki na 1:1. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej tercji popełniliśmy kolejny błąd indywidualny i w niegroźnej sytuacji faulowaliśmy we własnym polu karnym. Gospodarze pewnie wykonali jedenastkę i wyszli na prowadzenie. Utrata drugiej bramki podziałała na zawodników Warty jak płachta na byka. Roszady personalne oraz podrażniona ambicja wpłynęły na poprawę jakości gry. Zaowocowało to zdobyciem bramki wyrównującej przez Patryka Grigańca oraz wyjściem na prowadzenie za sprawą precyzyjnego uderzenia Jakuba Cichowskiego.

Zdobywamy cenne trzy punkty lecz na własne życzenie utrudniliśmy sobie zadanie. Od poniedziałku zaczynamy przygotowania do kolejnego meczu. Tym razem w niedzielę o 16:30 na własnym terenie podejmować będziemy Czarnych Witnica. Już dziś zapraszamy na to spotkanie.

Stal Sulęcin – Warta Gorzów 2:3 (1:1)

Warta: Świderski – Griganiec (85′ Wojczal W.), Błażykowski, Sanocki, Stokop (84′ Mikołajczuk) – Tondel (46′ Włodarczyk), Makowski (78′ Żurawski Denis), Piasecki (60′ Cichowski), Wojczal Marcin – Kulesa (60′ Urbanek), Pawlak.

Rezerwowi: Błażejczyk.