Cenne doświadczenie Skrzatów

29216195_1804826276234833_8890459153122721792_o Nasza drużyna „Skrzatów” w ostatnią sobotę brała udział w organizowanym przez Gavię Choszczno turnieju – Gavia Cup. Młodzi piłkarze Warty zdobyli kolejne cenne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości.

Warciarze podczas turnieju mieli przyjemność zmierzyć się z następującymi zespołami: Brazilian Sooccer Schools Stargard, Brazil Da Bola Stargard, Błękitni Stargard, Gavia Choszczno, Sokół Pyrzyce oraz Football Factory Przecław, dzięki czemu młodzi piłkarze mogli nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami oraz poznać inne drużyny.

Podczas trwania zawodów u naszych małych podopiecznych można było zauważyć co raz lepszą komunikację na boisku z każdym meczem. Warciarze tworzyli dużą liczbę akcji podbramkowych lecz brakowało najważniejszego elementu czyli wykończenia akcji. Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć także o tym, że głównie przyjechaliśmy na turniej świetnie się bawić oraz spędzić czas na tym co sprawia nam największą frajdę czyli na graniu w piłkę!

Na zakończenie turnieju nadeszła chwila na, którą czekał każdy mały piłkarz czyli rozdanie medali za udział w turnieju. Tego dnia nie była prowadzona tabela punktowa, dzięki czemu wszystkie zespoły zajęły PIERWSZE MIEJSCE!

Dziękujemy także naszym rodzicom, którzy dzielnie wspierali nas w czasie trwania turnieju oraz organizatorom za zaproszenie!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z turnieju:

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*