Cenny punkt na terenie LIDERA

01Młodzik I wybrał się w ten weekend do Górzycy gdzie grał z miejscową Odrą, która jest bezsprzecznym liderem .

Młodzik Warciarze wyruszyli na mecz z chęcią wzięcia rewanżu za porażkę u siebie . Warunki pogodowe tego dnia były dość trudne dla naszych zawodników, słońce świeciło bezustannie  lecz sędzia szybko zareagował i zarządził dodatkowe minutowe przerwy na uzupełnienie płynów. W pierwszej połowie nasi zawodnicy grali nieco ospale i pozwalali przeciwnikom na zbyt wiele w okolicy naszej bramki. Jedna z wielu sytuacji gospodarzy zakończyła się w sieci dobrze nam znanego CZEBIEGO . Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0. Na drugą połowę wychodzimy pobudzeni i zdeterminowani co było widać od pierwszego gwizdka. Sygnał do ataku daje etatowy strzelec Wiktor Tomczak , który swoim strzałem przełamuje ręce bramkarza i mamy 1:1. Młodzicy z Gorzowa jeszcze bardziej uwierzyli w swoje umiejętności i stwarzali co rusz groźne akcje . Nie czekaliśmy długo i w końcu jedną ze swoich szans wykorzystuje w sytuacji sam na sam Tomasz Czarnecki. Prowadzimy 1:2 z liderem i kontrolujemy mecz. Bramek powinno wpaść kilka więcej ale jak mówi stare piłkarskie porzekadło ” niewykorzystane sytuacje się mszczą „ i tak było tym razem , tracimy w końcówce bramkę po samobójczym trafieniu. Mamy 2:2 i wynik nie zmienił się już do końca spotkania. Z bardzo trudnego terenu ( drużyna z Górzycy do tej pory wygrała wszystkie swoje spotkania) wywozimy cenny punkcik .

Na wielkie brawa zasługuje zachowanie wszystkich zawodników Warty, którzy po trafieniu samobójczym szybko dodali otuchy swojemu koledze . Cieszymy się ponieważ tego przede wszystkim uczymy w naszej Akademii, a bramki samobójcze zdarzają się nawet na najwyższym poziomie rozgrywkowym .