Ciężka rywalizacja Trampkarza I w Zielonej Górze

IMG_20180909_103714Do kolejnego starcia trampkarzy doszło w Zielonej Górze. Gorzowianie podejmowali tam zielonogórski Falubaz.

Początek zapowiadał, że będzie to mecz walki. Falubaz starał się objąć prowadzenie lecz dobrze spisywała się nasz defensywa. Niestety nie ustrzegliśmy się błędu przy wyprowadzeniu piłki od własnej bramki co wykorzystali gospodarze i objęli prowadzenie 1:0.  Gorzowianie mieli dogodną sytuację do wyrównania jednak wychodzącego na czystą pozycję Lucjana Tecława brutalnie sfaulował defensor Falubazu.

Druga połowa zaczęła się od nieco agresywniejszych ataków Warciarzy. Nie przełożyło się to jednak na doprowadzenie do wyrównania. Gospodarze natomiast podwyższyli prowadzenie na 2:0 za sprawą bezpośredniego strzału z rzutu wolnego. Mimo starań nie potrafiliśmy sforsować obrony rywala, który zdołał jeszcze raz trafić do naszej siatki ustalając wynik spotkania na 3:0.

Falubaz Zielona Góra – Warta Gorzów 3:0 (1:0)

Warta: Kulczyk – Tecław (74′ Lewandowski), Ksiądz, Górka, Szengart – Orłowski (57′ Wróblewski), Wawrzyniak, Szmagalski (76′ Wesołowski), Pawlak – Hlebik (48′ Maludy), Januchowski (77′ Durda Dawid).

Rezerwowi: Durda Ksawery

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*