Czarny weekend dla Juniorów Młodszych

44976689_495638270935723_1013484699852472320_nJuniorzy B2 i B3 Odnieśli porażki w swoich meczach, ale nie mamy czego się wstydzić.
W sobotnie popołudnie Junior B3 podejmował na własnym podwórku Pogoń Skwierzyna.W tym meczu pokazaliśmy duże zaangażowanie, zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku.  Kontrowersyjny karny podyktowany przez sędziego i niestety tracimy bramkę 0-1. Druga bramka wpada bezpośrednio z rzutu rożnego, Brak komunikacji w polu karnym Pogoń wykorzystuje 0-2. W drugiej połowie meczu tracimy jedną bramkę z gry. Nie mamy czego się wstydzić nie wykorzystaliśmy w tym meczu swoich szans, zabrakło skuteczności.
Warta Gorzów III 0-3 Pogoń Skwierzyna

Junior B3 w niedziele wybrał się do Witnicy, gdzie dobrze zaprezentowaliśmy się z gry. Niestety w tym meczu również zabrakło nam skuteczności. Gospodarze w tym meczu wykorzystali dwa błędy naszych środkowych obrońców. I połowa jak i druga połowa to dominacja zespołu Warty. Zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz w tym dniu nie baliśmy się rywala i walczyliśmy do samego końca. Zabrakło szczęścia i skuteczności.
Czarni Browar Witnica 2-0 Warta Gorzów II