Dębno CUP 2018 – rocznik 2008

28311768_1625255314234298_1160403690_o
W ubiegłą niedzielę na zaproszenie Uczniowskiego Klubu Sportowego z Dębna mieliśmy okazje wziąć w II edycji halowego turnieju DĘBNO CUP. Drużyna ORLIK III zajęła w tym turnieju IV miejsce…

W turnieju wzięło udział 6 drużyn . Graliśmy systemem każdy z każdym , następnie odbyła się faza pucharowa ( drużyny z miejsc 1-2 grały finał , z 3-4 o 3 miejsce itd.)

W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną Warty Słońsk . Dobra gra, przewaga w tym spotkaniu , dużo sytuacji bramkowych , ale jak to bywa  z naszymi zawodnikami z rocznika 2008 , nie zawsze potrafimy zamienić to na bramkę. Ale w końcu dopinamy swego i piękną bramkę z wolnego strzela Alek Cupryniak. Gdy już wydawało się ,że takim wynikiem zakończy się spotkanie , to niestety nie wykorzystane sytuacje naszej drużyny się zemściły i w końcówce tracimy bramki na 1-1 i 1-2 . Przegrywamy 2-1.

W drugim meczu gramy z silnym przeciwnikiem Ilanka Rzepin. Niestety w tym meczu nie wyszło nam kompletnie nic , mimo chęci zwycięstwa i woli walki , przegrywamy to spotkanie zasłużenie 4-2. Należy jednak zaznaczyć ,że przepiękną bramkę z połowy strzelił nasz zawodnik Michał Matkowski! 

W trzecim spotkaniu gramy z drużyną UKS 4 Kostrzyn , mecz można powiedzieć w pełni udany , kilka fajnych akcji naszego zespołu , koncentracja i wielka wola walki sprawiły ,że wygrywamy spotkanie ( z mistrzem) aż 3-0! 

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się z mierzyć z drużyną AP MORZYCKO Moryń . Kolejny świetny występ naszego zespołu. Wola walki , piękne akcje , dużo strzałów i sytuacji bramkowych przynosi nam okazałe zwycięstwo . Wygrywamy 4-0.

w ostatnim meczu mierzymy się drużyną UKS Dębno. Jest to mecz o być albo nie być , bo przy dobrym układzie innych spotkań , wygrywając ten mecz mieliśmy szanse grać w finale! Niestety fortuna dzisiaj nam nie sprzyjała . Na początku zaczęło się świetnie dla naszej drużyny . Bramka Szymona Głowaczewskiego i wygrywamy 1-0! Niestety później nieuwaga w obronie , niepotrzebny wślizg , faul , rzut wolny i wyrównanie 1-1. Nie poddaliśmy się walczyliśmy dalej , ale niestety to na nic. W końcówce meczu dostaliśmy bramkę na 2-1 i skończyły się marzenia o grze w wielkim finale..

W meczu o 3 miejsce znowu zmierzyliśmy się z drużyną UKS Dębno. I w zasadzie wystarczyło by napisać ,że ten mecz mógł się nie odbyć .. Wyraźnie podłamana drużyna Orlika III , po porażce w niejasnych okolicznościach ( pan sędzia nie koniecznie chciał widzieć faule na nas) przegrała wyraźnie. Zmęczenie dało o sobie znać , zdenerwowanie również i niestety przegrywamy 5-1…

Podsumowując , chłopcy po raz kolejny pokazali ,że jeśli chcą i są mocno zaangażowani to mogą dużo.. Przecież pokonaliśmy mistrza 3-0 , a przegraliśmy z ostatnim miejscem 2-1.. To pokazuje jaka piłka jest nieprzewidywalna i piękna.
Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*