JUNIOR B2 – Absolutna deklasacja w ostatnim meczu rundy wiosennej!

Ostatni mecz wiosny zapowiadał się bardzo interesująco. Na własnym terenie podejmowaliśmy Czarnych Browar Witnica.

Po pierwszym, remisowych meczu na terenie przeciwnika spodziewaliśmy się wyrównanego i zaciętego spotkania. Od początku to gospodarze przejęli inicjatywę i narzucili swoje warunki gry. Na efekty długo nie czekaliśmy, po niespełna 30 minutach gry Warciarze prowadzili 3:0. Przed przerwą udało się jeszcze jednokrotnie sforsować obronę rywala, ale drogę do naszej bramki znaleźli również Witniczanie.

Po przerwie dłużej prowadziliśmy piłkę i nasze akcje były nieco wolniejsze. Był to znak do wykonania zmian personalnych, które przywróciły przyjemną dla oka grę. Po ostatnim gwizdku sędziego cieszyliśmy się z okazałego zwycięstwa, które pozwoliło nam na zajęcie wyższego miejsca w tabeli. Przed nami okres przygotowawczy, a do meczy o ligowe punkty wrócimy w marcu przyszłego roku.

Warta Gorzów – Czarni Witnica 9:1 (4:1)