Derbowy pojedynek na inauguracje Ligi Wojewódzkiej

 

14055131_1335415189809763_6916498520102733369_nInauguracja sezonu w Wojewódzkiej Lidze Juniora Młodszego zapowiadała się niezwykle ciekawie, ponieważ doszło w niej do derbowego pojedynku Warty ze Stilonem. Obie jedenastki stworzyły emocjonujące widowisko.

Mecz zaczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, ponieważ już w 5′ Warta objęła prowadzenie. Następne minuty nie były już tak emocjonujące, gra toczyła się głównie w środku pola. Na niespełna kwadrans przed końcem pierwszej połowy podczas niegroźnego kontaktu z obrońcą Warty niefortunnie upadł zawodnik Stilonu łamiąc sobie rękę.  Po opatrzeniu kontuzjowanego i odwiezieniu przez ambulans do szpitala wznowiliśmy zawody lecz wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Początek drugiej części spotkania lepiej zaczęli goście zdobywając dwie bramki. Warciarze jednak się nie poddali i zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą pięknego uderzenia z rzutu wolnego. W międzyczasie dwóch kluczowych zawodników gospodarzy musiało opuścić murawę z powodu kontuzji. Niestety niebiesko – biali wyszli na prowadzenie 5 minut przed końcem spotkania, którego nie udało się już odrobić mimo doskonałych sytuacji już w doliczonym czasie gry.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 2:3 (1:0)
Mierzwa 5′,
Urbanek 54′.

Warta: Dolińczyk – Stokop (25′ Podburaczyński), Kościółek, Giganiec (41 Piasecki), Dyc – Pawlak (75 Wojczal), Sawoch, Urbanek, Tondel (73′ Żak) – Mierzwa (67 Żurawski), Wachowski.

Rezerwowi: Podsiadło

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*