Dobra gra, niekorzystny wynik JUNIOR D2

DSC_0349W minioną niedzielę swoje rozgrywki zapoczątkował zespół MŁODZIK II. Podejmował u siebie zespół Spartaka Deszczno.

Zespół młodych Warciarzy w tym sezonie przeszedł ponownie spora przebudowę, pojawiło się kilku nowych zawodników z nowych klubów, kilku z zespołu Orlika oraz pozostał trzon zespołu z poprzedniego sezonu. Na mecz ze Spartakiem wychodzimy nieco wystraszeni przegrywając pierwszą połowę 0:2. Po przerwie,rozmowie z trenerem oraz podpowiedziach druga połowa wygląda zupełnie inaczej. Nasi zawodnicy przejmują inicjatywę choć brakuje skuteczności drugą połowę po składnych akcjach i licznych strzałach na bramkę wygrywamy 2:1 za sprawą dwóch bramek Aleksandra Stanka. Niestety pomimo dogodnych sytuacji nie udaje nam sie doprowadzić do wyrównania . Cieszy fakt, że nasi zawodnicy starali się grać w piłkę, wyprowadzali ją od bramkarza podaniem po podłożu unikając długich zagrań. Zbieramy doświadczenie , zespół się zgrywa i oczekujemy kolejnego spotkania.

Dziękujemy kibicom, którzy licznymi okrzykami dodawali nam otuchy !

WARTA GORZÓW – Spartak Deszczno (0:2) 2:3