Dobra lekcja za nami!

W piątkowy wieczór  nasze wypoczęte „żaczki trzy” powróciły do gry po zakończonej rundzie jesiennej. Wyprawa nie była łatwa, lecz to tylko gra kontrolna, która pokazuje nam efekty pracy, oraz nad czym jeszcze należy popracować w przerwie sezonu!

Gry kontrolne zaczynamy od meczu sparingowego z UKS Chemik Gorzów. Chłopcy zagrali pięć 10-minutowych spotkań ze zróżnicowanymi pod względem technicznym i fizycznym zespołami gospodarzy. Zdarzały się spotkania całkowicie nieudane, jak i te, w których byliśmy stroną okupującą bramkę przeciwnika. Pomimo wysokiego pressingu rywali, bardzo dobrze wyglądają również próby utrzymania piłki na własnej połowie i konstruowania akcji od własnej bramki. Z każdego spotkania, każdego kolejnego turnieju wynosimy coś więcej, więc całe spotkanie, oceniamy na  plus i wracamy z ogromnym „plecakiem” doświadczeń. Dziękujemy gospodarzom z Chemika za zaproszenie i liczymy na więcej takich spotkań!

WARTA W SKŁADZIE:
Krzeszowski Mateusz; Wołoszyn Mikołaj; Kufliński Kuba; Dubiel Julek; Podgruszecki Mateusz; Wasilewski Filip; Kisielewski Julek; Tokarski Miłosz; Polewicz Franek; Wróblewski Aleks

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*