Dobry mecz Trampkarza I na zakończenie rundy!

20181103_151605Do ostatniej kolejki ważyły się losy układu tabeli ligi wojewódzkiej. Wiele zależało od pojedynku Warciarzy ze Zbąszynecką Akademią Piłkarską. 

Mocno skoncentrowani i zmotywowani Gorzowianie od pierwszej minuty przejęli inicjatywę w tym spotkaniu. Efektem tego było objęcie prowadzenia w 5 minucie. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Sebastian Januchowski umieszczając piłkę obok bezradnego bramkarza przyjezdnych. Wielokrotnie byliśmy świadkami, że jednobramkowe prowadzenie to żadna zaliczka dlatego dbaliśmy o pełną motywację po objęciu prowadzenia. Trzymanie się założeń taktycznych pozwoliło nam na podwyższenie prowadzenia. Tym razem Maciej Wesołowski przytomnie zagrał w boczną strefę boiska skąd piłka trafiła do Wiktora Pawlaka, który sfinalizował akcję bramką.

Wiedzieliśmy, że po przerwie przeciwnik będzie zmuszony mocniej zaatakować dlatego drugą odsłonę spotkania zaczęliśmy bardziej skoncentrowani na założeniach defensywnych. Wprowadzone zmiany pozwoliły wrócić na ofensywny tor, którego efektem były dwie bramki Pawła Orłowskiego w przeciągu minuty.  Sama końcówka to uspokojenie tempa gry i długie utrzymywanie się przy piłce gospodarzy.

Cieszy postawa i styl w jakim udało się osiągnąć wygraną. Teraz przed nami zimowa przerwa, a więc czas najcięższej pracy, aby runda rewanżowa wyglądała jeszcze lepiej. Dziękujemy za wsparcie w każdym meczu, ponieważ na takie mogliśmy liczyć grając również na wyjazdach. O możliwościach zobaczenia naszych trampkarzy w rywalizacji z rówieśnikami w formie turniejów / ligi zimowej poinformujemy w najbliższym czasie.

Warta Gorzów – ZAP Zbąszynek 4:0 (2:0)
Januchowski 5′
Pawlak 26′
Orłowski 75′, 76′

Warta:  Kulczyk (41′ Jarzynka) – Wróblewski (41′ Kucharski), Ksiądz, Górka, Szengart – Orłowski (77′ Durda), Wawrzyniak, Tecław (77′ Lewandowski), Pawlak (55′ Maludy) – Wesołowski (44′ Szmagalski), Januchowski.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*