Druga kolejka za nami!

warta JanczewoW sobotnie południe, zespół Orlik III wybrał się do pobliskiego Janczewa, by tam rozegrać kolejny ligowy turniej! Dużo porcja weekendowego grania i spotkanie z kolegami – czego więcej potrzeba młodym piłkarzom ?W sobotę (tj. 29.09.2018r.) zespoł ORLIK III udał się Janczewa , w celu rozegrania II kolejki III Ligi Okręgowej Orlików. Tym razem mieliśmy okazję odwiedzić Stadion Iskry Janczewo – która wystąpiła w roli gospodarza Turnieju.

Zawody w wykonaniu zawodników Warty Gorzów stały dziś na wyższym poziomie w porównaniu do poprzedniego turnieju! Dużo więcej czasu poświęcamy na posiadanie piłki oraz jej utrzymanie. Można zauważyć różnice w sposobie poruszania się bo boisku linii naszej obrony oraz również pokazujemy, że nie ma piłek straconych!

Aby stawać się lepszym, należy stawać do walki z lepszym . Tak też możemy podsumować dzisiejsze zawody, ponieważ w meczach, w których dominowaliśmy rzadziej mogliśmy zauważyć elementy gry zespołowej – kombinacyjnej. Jeżeli chodzi o mecze z trudniejszym rywalem, każda piłka dla młodych „Warciarzy” była bardzo cenna – każde podanie, a nawet każdy kontakt z nią był dokładnie przemyślany.

Ostatecznie w dzisiejszym Turnieju, zdobywamy 3 punkty – zwyciężając w jednym meczu, oraz ulegając trzykrotnie rywalom. Dziękujemy rodzicom za wspaniały doping – czas poświęcony swoim młodym piłkarzom.

Naszym rywalom dziękujemy za sportową walkę – do zobaczenia na boisku już za tydzień!

KADRA:
Kołupajło (C), Polewicz, Krawczyk, Chudy, Dubiel, Sienkiewicz, Hynek, Broszko, Słowik, Przybyłek, Wołoszyn, Ralcewicz

Nasze rezultaty:

Warta Gorzów – Junior CASADA  II Różanki   1:0
Warta Gorzów  – Iskra Janczewo  0:1
Warta Gorzów – Junior CASADA  I Różanki  0:2
Warta Gorzów –  Czarni Witnica  0:5

warta Janczewo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*