JUNIOR E3 – Drugie spotkanie derbowe za nami!

W spotkaniu IV kolejki Okręgowej Ligi Orlików zespół Orlików Starszych wybrał się do Wawrowa, bo tam podjąć zespół KKP Warta Gorzów w spotkaniu derbowym!

Po ostatnim zaciętym spotkaniu w pierwszej rundzie rozgrywkowej, nikt nie spodziewał się łatwego meczu rewanżowego. Koleżanki postawiły nam trudne warunki od samego początku. Pierwsza kwarta to  naprzemienne groźne ataki na bramkę z dwóch stron. Bardzo dobra gra na przedpolu naszego bramkarza oraz kreatywność w środku pola pozwoliła wypracować nam kilka dogodnych sytuacji, z których ostatecznie dwie zamieniamy na bramki dla naszego zespołu.

Początek drugiej kwarty zdecydowanie korzystnie wpłynął na pewność siebie młodych Warciarzy – zdobywamy kolejne dwie bramki. W tym momencie w pełni zaczynamy panować nad przebiegiem spotkania. Duża ilość sytuacji bramkowych wypracowanych zarówno indywidualnie jak i zespołowo, zawodnicy zamieniają na bramki. W sytuacjach zagrożenia natomiast potrafimy wprowadzić spokój i utrzymać się przy piłce – by następnie przejść do kolejnego ataku. Ostatecznie pokonujemy w meczu rewanżowym koleżanki z KKP Warta Gorzów i z dobrym nastawieniem przygotowujemy się już do następnego trudnego spotkania w Różankach.

Pani Trener oraz zawodniczkom dziękujemy za wspólną grę w dobrej atmosferze i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach!

KADRA:
Kołupajło; Broszko (C); Haponik; Poźniak; Kwiatkowska; Dąbrowski; Szydłak; Czerepowicki; Sienkiewicz; Słowik; Różycki;

IMG_20191012_121722 IMG_20191012_121310

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*