E3: Pewne zwycięstwo Orlików

Za nami ósma kolejka Okręgowej Ligi Orlików. Na dwie kolejki przed zakończeniem, zespół ORLIK III podejmował na własnym terenie kolegów z UKS Wawrów.


W minioną sobotę zespół Orlików Starszych podejmował na własnym boisku drużynę z Wawrowa – z którą niejednokrotnie rozgrywaliśmy mecze kontrolne. Już od pierwszych minut spotkanie ułożyło się po myśli młodych Warciarzy, którzy wychodzą na prowadzenie już w 10 minucie spotkania. Tym razem gra indywidualna pozwoliła kontrolować przebieg spotkania. Zawodnicy bardzo pewni w dryblingu tworzyli wiele sytuacji strzeleckich, z których większość zamieniali w celne strzały na bramkę rywala.

Przed nami jeszcze dwa spotkania, w których na pewno chcemy skupić się nad decyzyjnością. Wygrywamy to spotkanie, mimo to nie była to najlepsza gra w naszym wykonaniu. Po raz kolejny podjęcie odpowiedniej decyzji – głównie w grze w przewadze – sprawia nam duży problem. Tak, więc oczekując na kolejne spotkanie wracamy do treningu.

Dziękujemy zawodnikom i trenerowi UKS Wawrów za wspólne granie! Do zobaczenia na boisku!


AP Warta Gorzów – UKS Wawrów       (11 : 1)

KADRA:
Kołupajło; Broszko (C); Haponik; Poźniak; Szydłak; Sienkiewicz; Słowik; Wołoszyn; Dąbrowski; Polewicz; Kopienka; Czerepowicki; Różycki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*