JUNIOR E3 – Trudne spotkanie Orlików Starszych

Warta Różanki W  ubiegły weekend zespół ORLIK III podejmował na własnym boisku rówieśników z Junior CASADA Różanki . Już w drugiej kolejce czekała nas bardzo trudna ligowa przeprawa.

W niedzielę (tj. 15.09.2019r.) o godzinie 11:00 zespół Orlików Starszych na własnych boisku podejmował kolegów z Junior CASADA Różanki. Spotkanie już od samego początku przebiegało na bardzo wysokim tempie. Skoncentrowani na meczu zawodnicy z ogromną determinacją realizowali swoje zadania, a sam wynik 1:3 dla zespołu gości po pierwszej kwarcie mógł zwiastować bardzo ciekawe widowisko.

Niestety druga kwarta to głównie proste błędy w wykonaniu Warciarzy, a przeciwnicy skrupulatnie wykorzystując je wychodzą na prowadzenie znaczącą ilością bramek. Na szczęście po czasie nasza gra wróciła do stanu z pierwszej kwarty spotkanie, gdzie bardzo dobra praca pozwoliła na kontaktową grę – bramka za bramkę. Niestety różnica bramek, którą wypracowali sobie młodzi piłkarze z Różanek była zbyt duża żeby odmienić losy tego spotkania.

Coraz większe umiejętności piłkarskie prezentują nasi młodzi zawodnicy w poczynaniach na boisku. Na uwagę zasługuje fakt, iż w budowaniu każdego ataku staramy szukać się kreatywnych  rozwiązań, unikając bezcelowych wybić piłki.

Ostatecznie kończymy spotkanie wynikiem 5:16 dla drużyny gości. To na pewno dla nas bardzo dobra lekcja na temat jak duży wpływ na wynik spotkania i grę zespołu mają chwile nieuwagi i rozkojarzenia. Wiemy nad czym pracować, tymczasem wracamy do treningu!
Okazja do poprawienia błędów już w najbliższy weekend!

Dziękujemy trenerowi oraz zawodnikom z Junior Casada Różanki za wspólną grę i do zobaczenia w meczu rewanżowym!

AP Warta Gorzów  – Junior CASADA Różanki  ( 5 : 16 )