E3: Zakończenie jesiennych rozgrywek ligowych Orlików Starszych

W miniony weekend zespół ORLIK III zakończył swoje rozgrywki ligowe rozgrywając dwa ostatnie spotkania. Po wielu wymagających spotkaniach zawodnicy zasłużyli na specjalne zakończenie sezonu!

W miniony weekend zespół Orlików Starszych rozegrał dwa spotkania ligowe. W sobotę rozgrywaliśmy zaległy mecz z MUKS Stilon Gorzów, natomiast w niedzielę w ramach ostatniej kolejki Okręgowej Ligi Orlików chłopcy na własnym terenie podejmowali Lubniewczankę Lubniewice.

Bardzo miłym akcentem zakończyli rundę jesienną zawodnicy z zespołu ORLIK III bardzo pewnie zwyciężając w obu spotkaniach – jednocześnie zajmując bardzo mocną drugą pozycję w swojej grupie. 

Na przestrzeni dziewięciu tygodni młodzi „Warciarze” rozegrali dziesięć spotkań ligowych, w których bardzo mocno skupiali się na pojedynkach 1×1 oraz podejmowaniu świadomych decyzji boiskowych. Za nami mnóstwo udanych zwodów, zdobytych bramek. Zdecydowanie każdy mecz w tym okresie obfitował w ciekawe zagrania oraz pomógł rozwijać umiejętności młodych piłkarzy. Był również możliwością do popełniania błędów – najcenniejszą lekcją, z której możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Ostatecznie zwyciężamy osiem rozegranych spotkań, natomiast w dwóch musieliśmy uznać wyższość rywala.
Szczegółowe statystyki w tabeli poniżej:

Po zakończeniu ostatniego spotkania całym zespołem przenieśliśmy się na basen rekreacyjny, by tam w miłej atmosferze wspólnie zakończyć udany sezon! Dziękujemy naszym wszystkim ligowym przeciwnikom za sportową rywalizację oraz Rodzicom za wspaniały doping i wsparcie w każdym spotkaniu!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*