JUNIOR E3 – Zwycięska wyprawa do Lubniewic!

71830580_2607177759359843_3091375657020555264_nDobre spotkanie rozegrał w miniony weekend zespół starszych orlików. Tym razem wybraliśmy się do Lubniewic, by zmierzyć się miejscową Lubniewiczanką!


W miniony weekend zespół Orlików Starszych wybrał się do Lubniewic, by rozegrać tam mecz V KOLEJKI –  Okręgowej Ligi Orlików. Podbudowani  wysokim zwycięstwem w ubiegłym tygodniu, zawodnicy podeszli wyjątkowo pewnie do tego spotkania. Duża pewność siebie oraz swoich umiejętności pozwala nam bardzo szybką i odważną grę jeden na jeden. Determinacja, skupienie i ogromna walka pozwoliła na zdobycie  prowadzenia w postaci trzech bramek już w pierwszych minutach spotkania.

Niestety pomimo zwycięstwa tracimy pięć bramek. Chwila rozkojarzenia  – kilka błędnych decyzji pozwoliło gospodarzom na zdobycie budujących trafień doprowadzając od wyniku 7:4. Na szczęście młodzi „Warciarze” również nie pozostają dłużni odpowiadając tym samym Spotkanie kończymy w dobrych nastrojach oraz kolejnym ligowym zwycięstwem!

Z każdej straconej bramki wyciągamy wnioski i pracujemy dalej – już za tydzień pierwszy mecz rundy rewanżowej. Dziękujemy trenerom oraz kolegom z Lubniewic za dobre spotkanie w atmosferze fair-play i do zobaczenia za miesiąc!

Lubniewiczanka Lubniewice     –     AP Warta Gorzów       (5 : 10)

KADRA:
Kołupajło; Broszko (C); Haponik; Poźniak; Sienkiewicz; Dąbrowski; Rybiński; Czerepowicki; Wołoszyn; Kwiatkowska; Słowik; Różycki;

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*