Efektowne zwycięstwo Juniorów Starszych

20160424_162305

Na niedzielne popołudnie został zaplanowany kolejny bój Juniorów Starszych w lidze okręgowej. Tym razem gościliśmy rówieśników z Witnicy.

Początek zawodów to walka gównie w środku pola. Żadna z ekip nie przejęła inicjatywy, lecz nieco lepiej prezentowali się gospodarze. Wynik spotkania precyzyjnym strzałem z dystansu otworzył Paweł Kulesa. Od tego momentu Warta przejęła inicjatywę w meczu. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach przyjezdni zagrażali naszej bramce jedynie po stałych fragmentach gry.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę Warciarze mocno zaatakowali przeciwnika. Efektem poprawnej organizacji gry były kolejne bramki. Na 2:0 prowadzenie podwyższył Marcin Wojczal, który przytomnie zachował się w polu karnym przeciwnika. Bramki na 3:0 oraz 4:0 padły za pośrednictwem dobrze wykonanych rzutów wolnych oraz nie najlepszej postawie bramkarza Witnicy.

Przeciwnik dotrzymywał kroku Warcie głównie przez dwa kwadranse pierwszej połowy. Z czasem nasza przewaga na boisku była coraz bardziej widoczna. Cieszą bramki zdobywane po stałych fragmentach oraz czyste konto bramkarza.

W kolejnym meczu przyjdzie nam zmierzyć się z Odrą Górzyca na ich terenie. To spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o 11:00.

Warta Gorzów – Czarni Witnica 4:0 (1:0)