Emocjonująca końcówka z Witnicą

57395842_407215996499857_7617190800866148352_nJuniorzy Młodsi przegrywają po błędach indywidualnych.

W sobotę  drugi zespół juniora młodszego rozgrywał mecz z zespołem Czarni Browar Witnica.   Zespół Gospodarzy w tym meczu stwarzał sobie dobre sytuacje do zdobycia bramek lecz w rundzie wiosennej jesteśmy bardzo nie skuteczni, nie potrafimy pierwsi zdobyć bramki chodź jesteśmy zespołem, który w meczu ma więcej sytuacji. Zespół Gości około 20 minuty oddaje swoje pierwsze uderzenie i zdobywa bramkę na 0-1. Druga Bramka dla Czarnych wpada po błędzie naszego obrońcy, który traci piłkę na 20 metrze, wychodząc sam na sam z bramkarzem zdobywa bramkę. Do przerwy wynik meczu 0-2 dla Gości.

Druga połowa meczu o wiele lepsza w naszym wykonaniu, lecz Bramkarz popełnia błąd i z rąk wypada mu piłka, Zawodnik Czarnych dopada do piłki, i była to tylko formalność.  Przy wyniku 0-3 chłopcom nie opada głowa w dół i walczą do samego końca. Ładnym uderzeniem z 20 metra popisał się Oskar Holka,  który zdobywa bramkę kontaktową.  Chwilę później zamieszanie w polu karnym. Sędzie dyktuje rzut karny dla Warty. Kapitan zespołu Kacper Olszta pewnie pokonuje bramkarza Gości. Niestety kolejny błąd naszej defensywy skutkuje utratą bramki ( 2-4). Szybkie rozpoczęcie po gwizdku i Warciarze zdobywają bramkę. Wynik meczu 3-4 dla Czarnych. Końcówka meczu była bardzo ciekawa. Warta rzuciła wszystkie siły aby zdobyć bramkę na wagę 1 punktu…

Skład: Wolski, Sztuba, Popadowski ( Leszczyńśki), Matysik, Materka( Kaak) , Holka,  Bałdych (Przyborski), Przybysz, Laskowski, Jarząb ( Kropidłowski) ,Olszta