Falstart Juniora B

20170917_110049W minioną niedzielę drużyna juniorów młodszych rozpoczęła rozgrywki w lidze wojewódzkiej meczem z Lubuszaninem Drezdenko.Inauguracja wypadła blado. Zespoły w pierwszych minutach badały swoje możliwości i pierwsi gola mogli zdobyć gospodarze, po długim zagraniu do piłki doszedł Jakub Reszka, który trafił piłką w bramkarza. Goście wykorzystali już pierwszy błąd stoperów Warty i objęli prowadzenie w 10 minucie. Do końca pierwszej połowy przewagę  posiadali zawodnicy z Drezdenka którzy stworzyli sobie jeszcze co najmniej cztery czyste sytuacje bramkowe i tylko dzięki bardzo dobrej postawie bramkarza Adriana Łodziato nie padło więcej bramek w tej części meczu.

W dziesiątej minucie po przerwie zawodnik gości otrzymał czerwona kartkę za bezmyślny atak w nogi. Warta mimo gry w przewadze nie potrafiła tego udokumentować, a jedyne sytuacje jakie stwarzała to po stałych fragmentach gry, jednak bramkarz drużyny  Lubuszanina był tego dnia dobrze dysponowany. Niepotrzebny faul w końcówce meczu dał gościom rzut karny i drugiego gola. W kocówce po wejściu najmłodszego w szeregach Warty Filipa Wawrzyniaka, gospodarze potrafili utrzymać się przy piłce i rozgrywać akcje na połowie przeciwnika. Wynik do końca nie uległ zmianie.

Surowa lekcja dla naszego zespołu. W środę kolejna kolejka, zespół Warty udaje się do Żagania na mecz z Czarnymi.

Warta Gorzów – Lubuszaninem Drezdenko 0-2 (0-1)

Warta Gorzów: Łodziato – Pokonieczny, Barański, Talar, Stondzik (65 Sztuba) – Jędrkowiak (70 Wawrzyniak), Smacki, Zdzichowski (41 Przybysz), Czerwonka, Reszka (72 Szyliński), Borkowski (72 Kwiatek). Czyrka, Kaczmarek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*