Festiwal strzelecki Juniora A2 z Drezdenkiem

20171108_143113Sympatycy piłki nożnej, którzy niedzielne popołudnie postanowili spędzić dopingując Juniorów Starszych II mieli możliwość obejrzenia ofensywnego futbolu z duża ilością ładnych bramek.

Pojedynki z rówieśnikami z Drezdenka przyzwyczaiły nas do dużej ilości walki w środku pola i zaciętości do ostatniej minuty. Początek należał do gospodarzy, którzy za sprawą precyzyjnego uderzenia Adriana Paradowskiego szybko objęli prowadzenie. Od tego momentu oglądaliśmy fragment meczu, który był nieco bardziej wyrównany. Przewaga Warciarzy zaczęła się powiększać na kwadrans przed końcem pierwszej odsłony.  W tym okresie zdołaliśmy czterokrotnie pokonać bramkarza przyjezdnych i na przerwę schodziliśmy prowadząc 5:0.

W drugiej połowie pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Lubuszanin wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Mimo popełnionego błędu miejscowi pewnie czuli się na boisku i dążyli do kolejnych trafień. Ostatecznie bordowo-granatowi pokonali Lubuszanina Drezdenko 8:1. Ozdobą spotkania była bramka ustalająca wynik spotkania. Jej autorem został Wojciech Wojczal, który uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce obok bezradnego bramkarza wykorzystując precyzyjne dośrodkowanie Mikołaja Tondela.

Warta Gorzów – Lubuszanin Drezdenko 8:1 (5:0)