JUNIOR B2 – Festiwal strzelecki w meczu z Deszcznem!

20190922_155150W miniony zespół Juniora B2 na własnym terenie podejmował pobliski Spartak Deszczno, więc przy Mickiewicza 37 mieliśmy małe derby.

Goście pierwsze minuty zaczęli od wysokiego pressingu jednak poprawna organizacja gry w posiadaniu piłki pozwoliła na zaskoczenie przeciwnika i kreowanie ataków na jego połowie. Wysoko odbierana piłka przez Gorzowian stwarzała liczne sytuacje bramkowe. Już po kilku minutach objęliśmy spokojne prowadzenie i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 7:0.

Po przerwie mimo licznych zmian obraz gry nie uległ zmianie. Goście sporadycznie pojawiali się na naszej połowie, a jedyne zagrożenie jakie stworzyli to za sprawą bezpośredniego strzał z rzutu wolnego z dużej odległości. Po spotkaniu trener gospodarzy nie ukrywał zadowolenia ze skuteczności podczas stałych fragmentów gry, po których zdobyliśmy kilka ładnych, a co ważne nieprzypadkowych bramek.

Warta Gorzów – Spartak Deszczno 13:0 (7:0)