Gra WARTA Świeczki 2008

DSC_0098
W minioną sobotę 13.01.2018r. nasza drużyna ORLIKA III rywalizowała w turnieju zorganizowanym przez AKADEMIE WARTY . Dużo grania , fajna zabawa i kończymy turniej na miejscu 3 i 8…
W turnieju wzięło udział 8 zespołów : AP WARTA I , AP WARTA II , Arkonia Szczecin, PUKS Maksymilian Gorzów WLKP. , KS STILON Gorzów WLKP. , LPFA Kostrzyn , SAP Słubice, MLUKS MOS 2 Gubin. 

Warta I : 
W pierwszym meczu grupowym zagraliśmy spotkanie z SAP Słubice , po zaciętej walce , chęci zwycięstwa i kilku fajnych akcjach wygrywamy 3-0. 

W drugim naszym meczu przyszło nam się zmierzyć w derbach Gorzowa z drużyną KS STILON. Mecz walki ,żadna drużyna nie chciała odpuścić , mecz nie obfitujący w spektakularne akcje , natomiast w piękne parady bramkarskie! Ostatecznie wygrywamy spotkanie 1-0.

W 3 i ostatnim meczu grupowym Zmierzyliśmy się z drużyną LPFA Kostrzyn. Mecz bez historii. Od początku konsekwentnie dążymy do celu , kilka składnych akcji przynosi nam efekt w postaci zwycięstwa 4-0 . I tak bez żadnej porażki , a nawet straconego gola awansowaliśmy do fazy finałowej.

W półfinale przyszło nam się zmierzyć z drużyną MLUKS MOS 2 Gubin. Mecz bardzo zacięty , stwarzamy sytuacje , atakujemy jesteśmy zespołem lepszym i w końcu strzelamy bramkę na 1-0. W końcówce chwila nieuwagi sprawia ,że tracimy bardzo pechową bramkę po rykoszecie i remisujemy 1:1. W karnych , które w tym turnieju nie były klasyczne ( graliśmy 1×1 z bramkarzem) przegrywamy 1-0 i niestety została nam walka o miejsce 3.

W meczu o 3 miejsce spotykamy się znowu z SAP Słubice i tym razem mecz jest bardzo zacięty , rywale wyciągneli wnioski , a mecz skończył się wynikiem 1:1. I znowu o wyniku zdecydowały karne , w których tym razem wygrywamy 1-0 i kończymy turniej na 3 miejscu.

Warta II : 
Pecha miała tym razem nasza II drużyna Zagrała na turnieju bez bramkarza , a mimo tego dzielnie postawiła się przeciwnikom i ostatecznie zajęła miejsce 8.

W pierwszym meczu drużyna Warty II przegrała 3-0 z drużyną PUKS Maksymilian Gorzów WLKP.  Mecz bardzo trudny , przeciwnik silny i zawsze trudno się z nimi grało.

W drugim meczu nasza drużyna zmierzyła się z bardzo niewygodnym rywalem jakim jest drużyna MLUKS MOS 2 Gubin . Walczyliśmy dzielnie , ale to nie wystarczyło i niestety , bo bardzo ciężkim meczu przegrywamy ostatecznie wynikiem 1-6.

W 3 meczu gramy z arcytrudnym przeciwnikiem KS Arkonia Szczecin . Rywal grający bardzo dobrze w piłkę , posiadający w swoim zespole wiele indywidualności. Ale potrafiliśmy się postawić , stworzyć kilka akcji i ostatecznie przegrywamy nieznacznie 3-0.

W małym półfinale znowu czekały nas derby Gorzowa z drużyną KS Stilon Gorzów WLKP. Chłopcy postawili trudne warunki , dużo zaangażowania , fajne akcje wynik 0-0 utrzymywał się praktycznie przez cały mecz. NIestety chwila nieuwagi w końcówce i tracimy bramkę na 1-0. I została nam walka o miejsce 7.

W meczu o miejsce 7 znowu przyszło nam walczyć z drużyną PUKS Maksymilian Gorzów WLKP. Znowu pokazaliśmy się z fajnej strony , chęć zwycięstwa , niesamowita wola walki … Ale niestety znowu to nie wystarczyło i pechowo po jednej z akcji PUKS-u tracimy bramkę na 1-0 i niestety zajmujemy miejsce 8.

Na pochwałe zasługuje nasz bramkarz Maurycy Ziemski , który tego dnia w bramce wyczyniał cuda. Bronił niesamowite sytuacje 1×1 , strzały z daleka i bliska, co poskutkowało otrzymaniem statuetki za najlepszego bramkarza turnieju!

Na pochwałe zasługują również nasi rodzice! Którzy staneli na wysokości zadania i pomogli wspaniale zorganizować turniej! Za to należą im się wielkie brawa! Dziękujemy!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA : 

1. Arkonia Szczecin 
2.MLUKS MOS 2 Gubin
3. AP WARTA Gorzów WLKP. 
4. SAP Słubice
5.KS STILON Gorzów WLKP. 
6.LPFA Kostrzyn 
7.PUKS MAKSYMILIAN Gorzów WLKP.
8.AP WARTA II Gorzów WLKP. 

WARTA I 
Warta 3-0 SAP Słubice
Warta 1-0 KS STILON Gorzów WLKP. 
Warta 4-0 LPFA Kostrzyn 
PÓŁINAŁ : 
Warta 1-1 MLUKS MOS 2 Gubin k. 0-1
Mecz o 3 miejsce
Warta 1-1 SAP Słubice k. 1-0

WARTA II
Warta II 0-3 PUKS Maksymilian Gorzów WLKP.
Warta II 1-6 MLUKS MOS 2 Gubin
WARTA II 0-3 KS Arkonia Szczecin

Mały półfinał :
Warta II 0-1 KS Stilon Gorzów WLKP.

Mecz o 7 miejsce

Warta II 0-1 PUKS MAKSYMILIAN Gorzów WLKP. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*