Gra Warta Świeczki rocznika 2011 za Nami!

DSC07710 W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja turnieju pod nazwą Gra Warta Świeczki. Poranne zawody należały do chłopców z rocznika 2011 i młodsi, którzy dzielnie spisywali się w całym turnieju.

Na turnieju licznie zgromadzeni kibice mogli obserwować 7 drużyn tj.: Pogoń Szczecin, Polonię Słubice, Stal Gorzów, Stilon Gorzów, Ilankę Rzepin oraz dwa zespoły gospodarzy. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja drużynowa ani indywidualna. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar, a każdy uczestnik pamiątkowy medal z tego niezapomnianego wydarzenia.

W całym turnieju odbyło się aż 21 spotkań, które każde trwało 10 minut. Rywalizacja odbywała się w systemie każdy z każdym, dzięki czemu wszystkie drużyny tego dnia spotkały się w meczach przeciwko sobie.

Turniej obfitował w wiele pięknych akcji, niesamowitych zwodów jak i parad bramkarskich. Kibice wielokrotnie wstawali z krzesełek aby nagradzać młodych piłkarzy oklaskami za niesamowitą grę! 

 Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom za wiele niesamowitych emocji i wysokim poziom sportowy!

Oczywiście bardzo dziękujemy także naszym rodzicom, którzy tego dnia bardzo pomogli w organizacji tego wydarzenia, dzięki czemu turniej stał  na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym!

Do zobaczenia już za rok!

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z turnieju:

« 1 z 4 »

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*