Graliśmy dla FILIPA

IMG_20170610_151359Warta II swój ostatni ligowy mecz z Pogonią Krzeszyce rozegrała pod hasłem „Gramy dla Filipa Szulca”.Filip podczas ostatniego meczu doznał bolesnej kontuzji która wykluczyła go z treningu i rozgrywek na dłuższy czas.

Mecz mimo licznych braków kadrowych rozpoczęliśmy bardzo odważnie i zdecydowanie, chłopcy pokazali, że bardzo chcą wygrać i w dobrych nastrojach udać się na wakacyjny odpoczynek. Pierwsza połowa to Nasza zdecydowana przewaga, zabrakło jednak bramek. Relacje z drugiej połowy można zacząć od 65 minuty (5 minut do końca) wtedy to po wydawało bysie niegroźnej akcji przeciwnika w bocznym sektorze boiska tracimy bramkę. Natychmiast staraliśmy się wyrównać: Bartosz Hachuła po indywidualnej akcji  z piłką od połowy boiska i minięciu trzech rywali został podcięty w polu karnym (sędzia pozostał niewzruszony), w następnej akcji Maciek Świderski trafił piłką w poprzeczkę, a w ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym Wiktor Szyliński trafił piłką w słupek.

Kolejny raz warunki fizyczne zdecydowały o naszej porażce, jednak nie podajemy się i wiemy że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Żałujemy tylko że nie udało się wygrać tego meczu dla Filipa.

Na wyróżnienie zasługują Adrian Łodziato pewny i zdecydowany w bramce oraz Kamil Stondzik który rozegrał mecz na nowej dla siebie pozycji i wywiązał się  bardzo dobrze z powierzonych obowiązków.

Warta II Gorzów – Pogoń Krzeszyce 0-1 (0-0)

Łodziato- Czebieniak, Wiśniewski, Barański, Sztuba – Hachuła (Świderski), Skiba (Wałkowski), Stondzik, Szyliński (Krawiec), Reszka  – Pokonieczny (Leszczyński) Tecław.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*