HARMONOGRAM WEEKENDOWEGO GRANIA

Screenshot_5Wielkimi krokami zbliża się weekend co oznacza dużo grania dla wszystkich zawodników z naszej Akademii! Nasi Warciarze będą rywalizować w ligach okręgowychwojewódzkich czy też mistrzowskich.

Nasze zespoły Młodzika oraz Orlika rozpoczną rywalizacją w Minimistrzostwach Deichmannan w BogdańcuŻaki będą sparować z rówieśnikami z Progresu natomiast Junior Młodszy po porażce ze Stilonem, będzie chciał się odegrać w Żarach z miejscowym Promieniem.

Ciekawie zapowiadają się także spotkania Trampkarzy na własnym boisku z Lubuszanin czy starcie Juniorów Starszych występujących w CLJ z Falubazem Zielona Góra także na własnym boisku.

Oto przegląd wszystkich zawodów w których udział brać będą nasi podopieczni.

SOBOTA:

  • MŁODZIK I
    Deichmann Minimistrzostwa – BOGDANIEC 8:00
  • ŻAK II
    Mecz sparingowy, przeciwnik Progres Gorzów – WAWRÓW 9:00
  • ORLIK III 
    Deichmann Minimistrzostwa – BOGDANIEC 10:30
  • ORLIK I
    Mecz ligowy (Grupa Mistrzowska), przeciwnik LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn – KOSTRZYN 11:00
  • JUNIOR MŁODSZY I
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik UKS Promień Żary – ŻARY 11:00
  • JUNIOR STARSZY II
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Sokól Kalsk – KALSK 12:00
  • SENIOR
    Mecz ligowy (IV lubuska), przeciwnik Ilanka Rzepin – STADION WARTY GORZÓW 14:00
  • TRAMPKARZ III
    Mecz ligowy (IV Liga okręgowa), przeciwnik PUKS Maksymilian Gorzów – STADION WARTY GORZÓW 17:00

NIEDZIELA:

  • ŻAK II
    Turniej Mini Mundial – SZCZECIN 8:30 
  • TRAMPKARZ I
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Lubuszanin Drezdenko – STADION WARTY GORZÓW 10:00 
  • JUNIOR MŁODSZY II
    Mecz ligowy (Liga Okręgowa), przeciwnik Spartak Deszczno – STADION WARTY GORZÓW 11:00
  • TRAMPKARZ II
    Mecz ligowy (Liga Okręgowa), przeciwnik Stare Kurowo – STARE KUROWO 11:00 
  • ORLIK III
    Mecz sparingowy przeciwnik Falubaz Zielona Góra – MIĘDZYRZECZ 11:00
  • ORLIK II
    Mecz ligowy (II liga okręgowa grupa 4), przeciwnik KS Stal Gorzów – WAWRÓW 12:00
  • ORLIK III
    Mecz ligowy (II liga okręgowa grupa 4) przeciwnik KS Piast Karnin – WAWRÓW 15:00
  • MŁODZIK II
    Mecz ligowy (III Liga okręgowa), przeciwnik Błękitni Lubno – STADION WARTY GORZÓW 16:00
  • JUNIOR STARSZY I
    Mecz ligowy (Centralna Liga Juniorów), przeciwnik Falubaz Zielona Góra – STADION WARTY GORZÓW 16:00
  • MŁODZIK I
    Mecz ligowy (II liga okręgowa), przeciwnik UKS Chemik Gorzów – STADION WARTY GORZÓW 17:00

     Wszystkich rodziców i kibiców serdecznie zapraszamy do śledzenia rozgrywek naszych zawodników i dopingowania w czasie spotkań.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*