HARMONOGRAM WEEKENDOWEGO GRANIA

2Rozgrywki ligowe powoli wkraczają w decydującą fazę! Zapraszamy na kolejny weekend z naszą Akademią. Poniżej prezentujemy cały HARMONOGRAM WEEKENDOWEGO GRANIA!

PIĄTEK:

  • ŻAK II
    Ligowy Turniej (II Liga Okręgowa) – RÓŻANKI 17:00

SOBOTA:

  • JUNIOR STARSZY II
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Steinpol Ilanka Rzepin – RZEPIN 11:00
  • JUNIOR MŁODSZY II
    Mecz ligowy (Liga Okręgowa), przeciwnik Spartak Deszczno – MASZEWO 11:00
  • JUNIOR MŁODSZY I
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik UKS Czarni Żagań – STADION WARTY GORZÓW 12:00
  • ORLIK II
    Mecz ligowy (II Liga Okręgowa), przeciwnik Stilon II Gorzów – GORZÓW ul. Olimpijska 12:00
  • TRAMPKARZ II
    Mecz ligowy (I Liga Okręgowa), przeciwnik Stilon II Gorzów – STADION WARTY GORZÓW 14:00
  • ORLIK I
    Mecz ligowy (I Liga Okręgowa), przeciwnik Łucznik Strzelce Krajeńskie – STRZELCE KRAJEŃSKIE 15:00
  • SENIOR
    Mecz ligowy (IV liga), przeciwnik Arka Nowa Sól – NOWA SÓL 15:00

NIEDZIELA:

  • MŁODZIK II
    Mecz ligowy (II Liga Okręgowa), przeciwnik Progres II Gorzów – WAWRÓW 10:00
  • ORLIK III
    Mecz ligowy (II Liga Okręgowa), przeciwnik Łucznik II Strzelce Krajeńskie – STRZELCE KRAJEŃSKIE 10:00
  • ŻAK I
    Ligowy Turniej (I Liga Okręgowa) –  STADION WARTY GORZÓW 10:00
  • ŻAK III
    Ligowy Turniej (II Liga Okręgowa) – BOGDANIEC 10:00
  • TRAMPKARZ I
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Arka Nowa Sól – STADION WARTY GORZÓW 11:00
  • MŁODZIK I
    Mecz ligowy (I Liga Okręgowa), przeciwnik UKS Czwórka Kostrzyn – STADION WARTY GORZÓW 12:00
  • JUNIOR STARSZY I
    Mecz ligowy (Centralna Liga Juniorów), przeciwnik OKS Odra Opole STADION WARTY GORZÓW 15:00
  • TRAMPKARZ III
    Mecz ligowy (II Liga Okręgowa), przeciwnik Meprozet Stare Kurowo – STARE KUROWO 16:00

PONIEDZIAŁEK:

  • ŻAK II
    Ligowy Turniej (II Liga Okręgowa) – RÓŻANKI 17:00

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*