Gra WARTA Swieczki – 2012 i młodsi

DSC_0082

W minioną niedziele 14.01 nasza drużyna PRZEDSZKOLAKÓW brała udział w jednym z serii turniejów organizowanych przez nasza Akademię Warty Gorzów pt. Gra WARTA Świeczki. Świetna zabawa, wspólny cel, oraz grad goli te trzy elementy, które w możliwie najkrótszy sposób opisują to co działo się podczas zabawy.

Turniej odbywał się dla piłkarzy z rocznika 2012 i młodszych na nowoczesnej hali sportowej w Santoku. Przystąpiło do niego aż 10 drużyn z różnych Akademii : PUKS Maksymilian Gorzów , Lech Poznań FOOTBALL ACADEMY Kostrzyn, Witnicka Szkółka Piłkarska „ABRA”, R-FOOTBALL Goleniów,Arkonia Szczecin, Illanka Rzepin , 2 zespoły Stilonu Gorzów oraz dwie ekipy AKADEMII PIŁKARSKIEJ WARTA GORZÓW. Mecze odbywały się w niecodzienny sposób bo aż na 3 boiskach wydzielonych bandami. Spowodowało to, że ilość meczów i odstępy między nimi sprowadzone były do minimum gwarantując DUŻO GRANIA ,MAŁO CZEKANIA i przede wszystkich OGROM BRAMEK. Oryginalności w celebracji goli zawodników biorących udział w turnieju może powstydzić się sam ,Robert Lewanowski , Antoine Griezmanna czy Cristiano Ronaldo, a szaleństwo trybun które w całości wypełnili dumni rodzice przyprawiało piłkarzy o gęsią skórkę.

W trakcie turnieju razem ze SZTABEM NR 2 W GORZOWIE prowadzona była zbiórka pieniędzy na WOŚP. Harmonogram turnieju zawierał godzinną przerwę poświęconą LICYTACJI niesamowicie wyjątkowych przedmiotów takich jak KRAWAT ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO, GOGLE ADRIANA CYFRA czy PIŁKA Z PODPISAMI ZBIGNIEWA BOŃKA i GRZEGORZA LATO oraz wiele wiele innych. Dzięki pomocy rodziców kibicujących swoim małym sportowcom na ten szczytny cel organizacji Jerzego Owsiaka udało się uzbierać aż 3500 zł !!!

Godzinna przerwa mogłaby zanudzić naszych mały piłkarzy ale nic z tych rzeczy. Na turnieju swoją obecnością poryszył nie jednego, a kto taki ? IRONMAN ! Pościg to mało powiedziane, super bohater zabawiał i zaciekawiał najmłodszych .

Na koniec wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, KAŻDY był zwyciezcą bo zawodnicy dobrze wiedzą , że liczy się dobra zabawa i cieszynki po bramkach.

My juz nie możemy się doczekać następnej edycji !

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*