HARMONOGRAM WEEKENDOWEGO GRANIA

30411836_897328280475812_8815638768713665230_nWielkimi krokami zbliża się weekend co oznacza dużo grania dla wszystkich zawodników z naszej Akademii! Nasi Warciarze będą rywalizować w ligach okręgowychwojewódzkich czy też mistrzowskich.

 Piłkarskie emocje rozpoczęły się już w czwartek, kiedy to drużyna Juniora Starszego II rywalizowała z drużyną Lubuszanina Drezdenko (3:2 dla rywali) oraz drużyna Trampkarza I podejmowała rówieśników z Tęczy Krosno Odrzańskie (3:0 dla Warciarzy). Obfity weekend w piłkarskie emocje czeka nasze drużyny Młodzików, prowadzone przez trenera Pawła oraz Kamila, które będą rywalizować przez trzy dni w Mini Mistrzostwach organizowanych przez OZPN w Gorzowie. W rywalizacji o Centralną Ligę Juniorów – U17 dalej pozostaję zespół Juniora Młodszego, który aktualnie jest liderem i zmierzy się na własnym boisku z Spartą Łężyca.

Oto przegląd wszystkich zawodów w których udział brać będą nasi podopieczni:

PIĄTEK:

  • MŁODZIK I
    Mini Mistrzostwa 2018, organizator OZPN Gorzów – KARNIN 17:00 
  • MŁODZIK II
    Mini Mistrzostwa 2018, organizator OZPN Gorzów – KARNIN 17:00

SOBOTA:

  • MŁODZIK I
    Deichmann Minimistrzostwa – BOGDANIEC 8:00
  • ORLIK III
    Turniej z okazji dnia dziecka w Słubicach – SŁUBICE 9:30
  • ŻAK III
  • Turniej Ligowy (II Liga Okręgowa), organizator AP Warta Gorzów – STADION WARTY 16:00
  • SENIOR
    Mecz ligowy (IV Liga), przeciwnik TS Przylep – STADION WARTY 17:00
     

NIEDZIELA:

  • TRAMPKARZ I
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Promień Żary – ŻARY 10:00
  • JUNIOR MŁODSZY I
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Sparta Łężyca – STADION WARTY 11:00
  • JUNIOR STARSZY II
    Mecz ligowy (Liga Wojewódzka), przeciwnik Korona Kożuchów – STADION WARTY 12:00
  • JUNIOR MŁODSZY II
    Mecz ligowy (Liga Okręgowa), przeciwnik Polonia Słubice – SŁUBICE 18:00

     Wszystkich rodziców oraz kibiców serdecznie zapraszamy do śledzenia rozgrywek naszych zawodników i dopingowania w czasie spotkań.