HARMONOGRAM WEEKENDOWEGO GRANIA

DSC03679Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym weekendowych harmonogramem grania. Rozgrywki w co niektórych kategoriach nabierają kolorytu, a walka o punkty w ligowych tabelach zapowiada się emocjonująco! Wszystkie nasze drużyny potrzebują Państwa wsparcia dlatego zachęcamy do sportowego dopingu w czasie spotkań!

Emocje piłkarskiej rozpoczną się już w sobotni poranek, kiedy to drużyna Orlika I podejmie rówieśników z Rzepina na boisku w Wawrowie. W roli gospodarza w sobotę wystąpią także: Żak II, Trampkarz I, II, Junior Młodszy III oraz Młodzik I. W niedzielę najciekawiej zapowiada się starcie Juniora Młodszego I z miejscowym Stilonem na boisku Warciarzy.

Oto szczegółowy harmonogram spotkań w nachodzącym weekendzie:

SOBOTA:

ORLIK I
Mecz ligowy (I liga okręgowa), przeciwnik Ilanka Rzepin – WAWRÓW 10:00

ORLIK III
Turniej Ligowy (III liga okręgowa), organizator Junior CASADA Różanki – RÓŻANKI 11:00

ŻAK II
Mecz ligowy (II liga okręgowa), przeciwnik Spartak Deszczno – WAWRÓW 13:00

TRAMPKARZ I
Mecz ligowy (liga wojewódzka), przeciwnik Ilanka Rzepin – STADION WARTY 14:00

TRAMPKARZ II
Mecz ligowy (liga okręgowa), przeciwnik Czarni Witnica – STADION WARTY 14:00

SENIOR I
Mecz ligowy (III liga), przeciwnik Ruch Zdzieszowice – ZDZIESZOWICE 16:00

JUNIOR MŁODSZY III
Mecz ligowy (liga okręgowa), przeciwnik Pogoń Krzeszyce – STADION WARTY 16:00

MŁODZIK I 
Mecz ligowy (II liga okręgowa), przeciwnik FA Chemik Gorzów –  STADION WARTY 16:00 

ORLIK II
Mecz ligowy (II liga okręgowa), przeciwnik Błękitni Dobiegniew – DOBIEGNIEW 17:00

NIEDZIELA:

MŁODZIK III
Mecz ligowy (liga okręgowa), przeciwnik UKS Wawrów – WAWRÓW 10:00

JUNIOR MŁODSZY I
Mecz ligowy (liga wojewódzka), przeciwnik Stilon Gorzów – STADION WARTY 11:00

SENIOR II
Mecz ligowy (A Klasa), przeciwnik Zjednoczeni Jeniniec – STADION WARTY 11:00

JUNIOR MŁODSZY II
Mecz ligowy (liga okręgowa), przeciwnik Stal Sulęcin – STADION WARTY 14:00

Wszystkich rodziców oraz sympatyków Warty Gorzów, serdecznie zapraszamy na stadiony!