JUNIOR A1 – Hat- Trick Sulimenko!

70388045_2683833575028321_316559026953388032_nDrugie zwycięstwo Juniora Starszego w Lidze Wojewódzkiej. 

W niedziele o 17 na własnym boisku Warta podejmowała w drugiej kolejce Lechię Zieloną Górę. Początek spotkania nie ułożył się pomyśli zespołu Gospodarzy w 3 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przyjezdni trafiają do bramki i otwierają wynik spotkania.
Stracona bramka nie załamała Warciarzy i od razu wzięli się do pracy aby odrobić wynik. W 24 minucie po trafieniu Sulimenko Warciarze doprowadzają do remisu. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1.
Lechia w drugiej połowie po raz kolejny wyszła na prowadzenie po bramce z rzutu karnego. Wynik 1 -2 dla Gości nie podciął skrzydeł naszemu zespołowi. W 78 minucie zdobywamy bramkę, i po raz kolejny Sulimenko wpisuję się na listę strzelców. Chwilę później w polu karnym bramkarz zespołu Gości fauluje naszego napastnika co skutkuje gwizdkiem arbitra i wskazanie na 11 metr. Odpowiedzialność za rzut karny wziął strzelec dwóch bramek.  Sulimenko pewnym uderzeniem trafia do bramki Lechii i zalicza Hat- trick w tym meczu. W 85 minucie zawodnicy Gości sami trafiają do swojej bramki. 3 punkty po walce do ostatnich minut zostają w Gorzowie.

Warta Gorzów 4 – 2 Lechia Zielona Góra

3x Sulimenko
1x Samobójcza

Skład: Podsiadło, Żurawski, Talar, Kozłowski, Jędrkowiak ( Chojak), Pryputniewicz, Sulimenko, Nowacki ( Chojak), Świtała ( Panachida), Markuszewski, Kłosiński.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*