Hat-trick w przeciągu 10 min.

44057868_2071278699589801_8156437426781290496_nNic nie zapowiadało wyniku końcowego Juniora B2 w Drezdenku.

Zespół Juniora Młodszego bardzo dobrze zaprezentował się podczas meczu z Radowiakiem. Cały mecz obfitował dobrą grą obu zespołów, z jednej jak i z drugiej strony. W pierwszej połowie tracimy bramkę jako pierwsi po niefortunnym odbiciu piłki przez naszego zawodnika , nie spuściliśmy głowy, lecz dało nam  to dobry impuls do odrobienia strat. 10 minut po straconej bramce, Szyliński wykonuję rzut rożny po którym Nierzwał zdobywa głową bramkę. Do końca I połowy wynik się nie zmienił 1-1. Oba zespoły wyszły po przerwie pełni optymizmu na drugą część meczu. Do 68 min Radowiak jak i również Warta miały swoje sytuacje bramkowe lecz  piłka nie znalazła drogi do bramki. Po dobrym dograniu z lewej części strony boiska dokłada nogę Stańczyk  i zdobywa bramkę 1-2. Ostatnie minuty meczu to egzekucja zawodników Warty, którzy dołożyli jeszcze 3 bramki. Końcowy wynik pojedynku to 1-5 dla Warty. Po gratulować trzeba obu zespołom za bardzo dobry mecz. Drużyny pokazały ładny, przemyślany futbol. Cieszy oko, że w tym meczu nie było wybić piłki na ślepo lecz odwrotnie, każde zagranie zawodnika, który przebywał na boisku było rozważne i przemyślane.

Radowiak Drezdenko 1-5 Warta Gorzów II ( 1x Nierzwał, 1xStańczyk, 3x Skrzypczak)

Skład: Łodziato, Szulc, Sztuba, Nierzwał,  Zieliński, Olszta, Szyliński, Jarząb, Kwiatek, Borkowski, Skrzypczak, Mikołajczyk, Stańczyk, Przyborski