II WARCIARSKA GALA

galaJuż 12 GRUDNIA odbędzie się druga edycja ” WARCIARSKIEJ GALI”. Tak jak w ostatnio podsumujemy owocny rok 2016 .

Szanowni Rodzice, Przyjaciele Klubu Warta Gorzów Wlkp, Urzędnicy oraz Przedstawiciele Mediów.

w załączniku przesyłamy zaproszenie na Warciarską Galę – UWAGA byliśmy zmuszeni do zmiany terminu Gali. Nowy termin to 12.12.2016r godz. 18:00

dobiega końca rok 2016 . Jest to dobry czas na podsumowanie działań w Klubie Warta Gorzów, podziękowanie i wyróżnienie zawodników oraz osób które przyczyniły się do rozwoju Akademii , a przede wszystkim moment na refleksje i bycie razem. Aby powyższe zrealizować,  Zarząd Klubu organizuje uroczystość pod nazwą „Warciarska Gala”, na którą serdecznie chciałby Państwa zaprosić. Byłoby nam niezmiernie miło, abyśmy we wspólnym gronie,  mogli przeżyć jeszcze raz wszystko to, co udało Nam się osiągnąć w mijającym roku oraz poznać plany na nadchodzący rok 2017.

 Gala odbędzie się 12 Grudnia 2016 r. , o godz. 18:00 w Auli budynku Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej przy  ul. Estkowskiego 13  w Gorzowie Wlkp.   ( planowany koniec godz. 20:00)

 Zaproszeni będą oficjele z miasta między innymi Prezydent Miasta , przedstawiciele rady miasta oraz partnerzy klubu.

Swoją obecnością zaszczyci nas również były selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas, który wręczy upominki Naszym zawodnikom.

 636120496641380358

NIE JESTEŚ POWIĄZANY Z WARTĄ?

CHCESZ ZOBACZYĆ JAK FUNKCJONUJE NASZA AKADEMIA PIŁKARSKA?

PRZYJDŹ I ZOBACZ !

Serdecznie zapraszamy Zarząd AP Warta Gorzów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*