II WARCIARSKA GALA ZA NAMI

galaW miniony poniedziałek nasza Akademia po raz kolejny zorganizowała uroczystą galę na której podsumowano rok 2016 i nie tylko.

Podobnie jak w zeszłym roku w grudniu podsumowaliśmy miniony owocny rok oraz podziękowaliśmy przyjaciołom Akademii. Nie zabrakło oficjeli , ale głównym zainteresowaniem cieszyła się osoba byłego selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa , który na codzień przygląda się szkoleniu i organizacji w naszym klubie. Po uroczystym otwarciu i podziękowaniu sponsorom głos zabrał trener koordynator grup młodzieżowych , który zaznaczył ważną kwestię:

„… gala ta jest w głównej mierze dla Was zawodnicy bo Wy tworzycie naszą Akademię Piłkarską…”

Po podsumowaniu roku 2016 roku zaprezentowały nam się wszystkie zespoły Warty oraz gościnnie zaproszona drużyna trampkarzy z zaprzyjaźnionego klubu UKS-u Wawrów. Wartę zaznaczenia jest to , że w zeszłym roku prezentowało nam się 6 zespołów zaś w tym było ich o 10 więcej. Po prezentacji zespołów oraz wytypowaniu „ZAWODNIKA ROKU” z każdej grupy prezentowaliśmy plany na następny rok.

Dziękujemy za przybycie wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz wszystkim przyjaciołom Akademii Piłkarskiej Warty Gorzów . Mamy nadzieję , że nasza współpraca będzie w dalszym ciągu tak owocna a nawet bardziej w nadchodzącym roku 2017.

 

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*