III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR PREZESA OZPN GORZÓW WLKP. ZA NAMI

DSC_0492Już trzeci rok z rzędu zespół młodzików organizuje mikołajkowy turniej halowy, jak co roku nie zabrakło emocji i uśmiechów.

To już tradycja, III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY za nami dziękujemy wszystkim zespołom za udział. Dnia 9 grudnia w hali sportowej w Santoku odbyła się kolejna edycja naszego turnieju. Na zaproszenie odpowiedziały takie zespoły jak: Stilon Gorzów, Spójnia Ośno Lubuskie, Smogórzanka Smogóry, Piast Karnin, Spartak Deszczno, Bosko Sulęcin. Rozgrywki przebiegły w iście wyśmienitej atmosferze. Organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie od pierwszej do ostatniej minuty, podziękowania należą się rodzicom grupy młodzik II. Nasi zawodnicy niestety byli zbyt bardzo gościnni zajmują lokaty piątą i ósmą. Taki turniej to dla nas spora dawka doświadczenia i z pewnością zaowocuje to na kolejnych turniejach w nowym roku.

Drużyna Młodzika II po turnieju wzbogaciła się o bardzo ważny rekwizyt na lata, jest to drużynowa flaga, która począwszy od turnieju mikołajkowego będzie towarzyszyć naszym zawodnikom na każdym meczu i turnieju, serdecznie dziękujemy rodzicom !!!

Dziękujemy sponsorom za wsparcie naszej inicjatywy a przede wszystkim Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. który ufundował puchary i medale.

>>> FOTORELACJA <<<

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*