Inauguracja Wiosny Junior Młodszy B2

56608917_332611987455011_7962693071261401088_nNieudana Inauguracja rundy wiosennej dla Juniora Młodszego B2. Zaczarowana Bramka!!

W sobotnie popołudnie Juniorzy Młodsi podejmowali na własnym boisku Polonie Słubice.
Bardzo wyrównany mecz było można oglądać po obu stron. W pierwszej połowie Warciarze przegrali walkę o środek pola i minimalną przewagę mieli Słubiczanie. w 25 min. tracimy bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Bardzo szybko zespół zabrał się do pracy aby odrobić straty i chwilę później z rzutu wolnego trafiamy w słupek.  Pierwsza połowa Kończy się wynikiem 0-1 dla Gości.
Po przerwie zawodnicy gości stawiają opór do 60 minuty. Warta przejęła inicjatywę  w tym meczu ale przez ostatnie 30 min. piłka jak zaczarowana omijała bramkę przeciwnika, obijaliśmy słupki i poprzeczki. Niestety w tym meczu zabrakło nam szczęścia.

Warta Gorzów 0 – 1 Polonia Słubice

Skład: Ciosek, Materka ( 46′ Szulc),Kaczmarek, Popadowski ( 55′ Holka) ,Sztuba, Olszta
(65′ Laskowski), Matysik ( 60′ Bałdych), Przybysz, Reszka,Romanowicz ( 65′ Kropidłowski),