Inauguracja zimowego turnieju halowego Żaka I

14971215_1896668333890328_2047160736_n

W minioną niedzielę (06.11) zespół Żaka I wziął udział  w mocno obsadzonym turnieju halowym organizowanym przez Junior Różanki w hali przy Szarych Szeregów.

W turnieju z cyklu Finały Ligi Mistrzów , gdzie nasz zespół wylosował Bayern Monachium udział wzieły : Pogoń Szczecin , Brazilian Soccer Schools , AP Gavia Choszczno , Stilon Gorzów , Junior Różanki , FA Myślibórz , Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin , Champion Gryfino , AP Warta Gorzów  , Falubaz Zielona Góra.

W fazie grupowej zmierzyliśmy się z Brazilian Soccer Schools (3:0) ,  AP Gavią Choszczno (0:1) ,  Stilonem Gorzów(1:1) i Juniorem Różanki (1:0) . Ostatni mecz grupowy ze Stilonem Gorzów był niezwykle emocjonujący , ze względu na bardzo wyrównany mecz i sytuacje bramkowe pod jedną i drugą bramką oraz ze względu na bardzo fajny kulturalny doping z jednej i drugiej strony .

W półfinale trafiliśmy na Pogoń Szczecin , był to najlepszy mecz w wykonaniu naszych chłopców , młodzi warciarze pokazali niesmowity charakter  oraz niezłe umiejętności piłkarskie grając praktycznie cały mecz na połowie rywala , co prawda meczu nie udało sie wygrać , tracąc dość przypadkową bramkę strzelona z połowy ale ten mecz na pewno mógł sie podobać.

W meczu o trzecie miejsce ponownie trafiliśmy na AP Gavie Choszczno , w regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy (0:0) , a w karnych ulegliśmy rywalowi z Choszczna.

Podsumowując cały turniej wielkie brawa dla chłopców , za ambitną grę , charakter i coraz większe umiejętności piłkarskie , jest to dla nas bodziec że idzie to w dobrym kierunku.

Duże podziękowania dla rodziców za kulturalny doping i pomoc podczas turnieju.