Intensywna sobota Orlika III

32454265_2100780060196668_8552513860504911872_n
W sobotę 19.05 nasza drużyna Orlika III odbyła prawdziwy piłkarski maraton. Najpierw toczyła swoje pojedynki w Bogdańcu (Deichmann) , aby następnie udać się na mecz ligowy do Karnina.
Po bardzo udanych pojedynkach i co ważniejsze dobrej grze w świetnym turnieju Deichmann (1 porażka , 2 zwycięstwa). Nasza drużyna udała się na Łagodzińską , aby zmierzyć się w ramach 8 kolejki II ligi okręgowej grupy 4.

Nasza drużyna do meczu z Piastem przystąpiła niezwykle zmotywowana. Co cieszy , z meczu na mecz młodych warciarzy cechuje co raz to większa dojrzałość i pewność siebie. Nie boimy się podejmować trudnych decyzji nawet kosztem straty piłki! 

Od początku narzucamy swój styl gry , konstruujemy składne , przemyślane akcje , czego efektem było prowadzenie naszej drużyny 6-2. Niestety na 20 minut przed końcem , naszym zawodnikom zwyczajnie zabrakło sił.

Ekipa z Karnina skrzętnie z tego skorzystała , wykorzystując do tego swoich szybkich napastników. Przegrywamy mecz , ale z postawy naszym zawodników możemy być dumni. Podjęli walkę mimo tego ,że w nogach mieli więcej kilometrów niż nasi przeciwnicy.

Drużynie z Karnina gratulujemy zwycięstwa , a my trenerzy postaramy się dołożyć wszelkich starań żeby udoskonalić naszą grę jeszcze bardziej!

Warta Gorzów 6-7 Piast Karnin 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*