Jakub Tarnowski po raz trzeci wygrywa Talentiade i zgarnia puchar!

16924258_1235583476511165_1749716121_nStandardowo w ostatnią środę miesiąca zawodnicy zespołu Orlik I rywalizowali w wewnętrznym turnieju o nazwie TALENTIADA!

Drugą edycję turnieju w tym roku wygrał Jakub Tarnowski, dla którego był to już trzeci triumf! Tym samym zdobyty dziś przez Kubę puchar jest jego własnością już nie tylko na miesiąc. Staje się tak, ponieważ trzykrotne zwycięstwo w turnieju pozwala zawodnikowi zostać posiadaczem Puchar Talentiady na stałe!

Tuż za plecami zwycięzcy po bardzo dobrzej grze uplasował się Michał Budzyński, który dał się wyprzedzić dopiero w ostatniej serii gier! Na najniższym stopniu podium stanął triumfator styczniowych zmagań – Patryk Woiński.

Już za miesiąc kolejna Talentiada, a co za tym idzie kolejna porcja emocji! Tym razem walka będzie toczyła się o nowe trofeum!