Jednostronne spotkanie w Kostrzynie

vs Kostrzyn

Kolejna ligowa potyczka Juniorów Starszych odbyła się w Kostrzynie Nad Odrą, gdzie w ubiegłą sobotę Warciarze rywalizowali z liderem tabeli, miejscową Celulozą.

Od pierwszego gwizdka sędziego goście mocno zaatakowali przeciwnika. Bramka otwierająca wynik spotkania padła w 17 minucie. Jak się później okazało był to początek kanonady zawodników gorzowskiej Warty. Przed przerwą udało się jeszcze podwyższyć wynik na 2:0 za sprawą precyzyjnego uderzenia Krzysztofa Stokopa obok bezradnego goalkeepera Celulozy.

Jeszcze bardziej zmotywowani goście zaczęli drugą połowę od wysokiego pressingu. Na efekty nie trzeba było długo czekać ponieważ bramki padały niemal co 5 minut. Moment rozkojarzenia w strefie obronnej wykorzystali gospodarze strzelając bramkę honorową na niespełna 15 minut przed końcem zawodów. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 8:1.

Niestety korzystny rezultat został okupiony kontuzją kolana Denisa Żurawskiego, który zaraz po powrocie do Gorzowa trafił do szpitala. Mocno trzymamy kciuki za szybki powrót Denisa do treningów.

Celuloza Kostrzyn N/O – Warta Gorzów 1:8 (0:2)