Junior B – przekonujące zwycięstwo z Spartakusem

IMG_20180905_183044W czwartej kolejce ligi wojewódzkiej, przeciwnikiem Warty Gorzów był zespół Spartakusa Zielona Góra.

Mecz w początkowej fazie był bardzo wyrównany, gra toczyła się głownie w środku pola  a obie drużyny badały swoją dyspozycję. Pierwszy strzał na bramkę gości zakończył się golem Szymona Zdzichowskiego. Po tym golu gra drużyny gospodarzy z każda chwilą nabierała tempa i dokładności. Druga bramka również strzelona przez Zdzichowskiego padła w wyniku presji na rywala i wykorzystaniu jego błędu. Trzecia bramka padła po zespołowej akcji całego zespołu wymianie kilkunastu podań dokładanym dośrodkowaniu Jakuba Jędrkowskiego do Jakub Reszki i przytomnym strzale tego ostatniego.

Druga połowa rozpoczęła się od dominacji drużyny Warty, która stwarzała sobie kolejne sytuacje pod bramkom rywala. Gole padły w 63 i 65 minucie i były autorstwa Konrada Smackiego.

Kolejny mecz Warta rozegra już w sobotę na wyjeździe z Promieniem Żary o godzinie 11.00

Warta Gorzów – Spartakus Zielona Góra 5-0 (3-0) bramki: Zdzichowski-2, Smacki -2, Reszka.

Warta: Łodziato (68. Czyrka) – Pokonieczny, Barański, Pryputniewicz (53. Kaczmarek), Stondzik (65 Sztuba) – Jedrkowiak, Talar, Bujak (63. Czerwonka), Smacki (65. Przybysz), Zdzichowski (65. Szulc)- Reszka (58 Borkowski).