Junior B – wygrywa w Zielonej Górze z Spartakusem

56770456_2015520672075149_6869442509370556416_nW ostatnim meczu pierwszej rundy ligi wojewódzkiej zespół Warty rozegrał wyjazdowe spotkanie z Spartakusem w Zielonej Górze.Mecz był rozgrywany na bardzo mokrym i grząskim boisku przy padającym deszczu. Warciarze mecz rozpoczęli bardzo skutecznie, po siedmiu minutach prowadzili już 2-0 po golach Eryka Sulimenki i Jakuba Jędrkowiaka. Kolejne trafienie po rzucie rożnym dołożył Paweł Kozłowski. Wynik do przerwy to cztery do jednego, a bramkę dołożył Sulimenko.

Po przerwie bramki strzelali Nowacki Bartosz oraz Kamil Stondzik i dwa razy trafił Maciej Borkowski który dał bardzo dobrą zmianę i do gola dorzucił asystę i bardzo dobrą grę.

Był to bardzo dziwny mecz w którym strzelaliśmy bramki ale nie potrafiliśmy poradzić sobie z chaotyczną i żywiołową grą przeciwnika, który strzelił nam więcej bramek niż straciliśmy w sześciu poprzednich meczach.

Spartakus Zielona Góra – Warta Gorzów 3-8 (1-4) bramki: Sulimenki-2, Borkowski-2, Nowacki, Jędrkowiak, Stondzik, Kozłowski

Warta Gorzów: Łodziato (Ciosek) – Talar, Barański (Czerwonka), Kozłowski, Stondzik (Skrzypczak) – Zdzichowski (Szulc), Bujak, Nowacki (Wiśniewski), Ratyński (Reszka), Jędrkowiak – Sulimenko (Borkowski)