Junior B – zwycięstwo w derbach z Stilonem

Warta StilonW dziesiątej kolejce spotkań ligi wojewódzkiej, Warta Gorzów podejmowała lokalnego rywala Stilon Gorzów.Derby od początku były bardzo energetyczne, oba zespoły grały bardzo odważnie i zdecydowanie, stosując pressing na całym boisku. Pierwsi groźną sytuację stworzyli warciarze, po strzale Bartosza Nowackiego w poprzeczkę. Bramki w pierwszej połowie podały w 30 i 33 minucie po strzałach Eryka Sulimenko.

Druga połowa rozpoczęła się od strzału w poprzeczkę Dawida Talara. Stilon dążył do wyrównania i po faul w polu karnym na zawodniku gości sędzia dyktuje rzut karny, po którym goście zmniejszają starty. W odpowiedzi rzut karny dla Warty wykorzystał Nowacki, który po kilku minutach dołożył swoją drugą bramkę. Wynik meczu ustalił po akcji bardzo aktywnego Sulimenki – Jakub Jędrkowiak.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 5-1 (2-0) bramki: Sulimenko-2, Nowacki-2, Jędrkowiak.

Warta Gorzów: Łodziato – Pokonieczny, Pryputniewicz, Barański, Stondzik (65. Zdzichowski) – Talar, Wiśniewski, Sulimenko (70. Szulc), Smacki (70. Borkowski), Jędrkowiak – Nowacki. Czyrka, Czerwonka, Kaczmarek, Reszka.